Wyszukiwarka
Producent
Newsletter
weryfikator
Regulamin sklepu
Rejestracja i zakupy

System zamówien hurt.digito.com.pl obsługiwany jest przez firmę Digito Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gnieźnieńskiej 66 w Bogucinie i przeznaczony jest dla wulkanizacji, salonów, serwisów mechaniki pojazdowej oraz wypożyczalni samochodów. Rejestracja konta oraz korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Zakupy można dokonywać w dowolnym czasie przez cały rok. Zamówienia na produkty oferowane na stronach serwisu można składać za pośrednictwem wyżej wymienionej strony WWW oraz przez telefon lub e-mail. Realizacja zamówienia następuje po potwierdzeniu przez sprzedającego.


Produkty i ceny

Podane ceny są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i nie podlegają dodatkowym upustom. W przypadku złożenia zamówienia na towar, którego dostępność widoczna w systemie nie jest aktulna, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie przez sprzedającego. Produkty, które prezentowane są na stronie serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Czas realizacji zamówienia

W karcie produktu każdej opony dostępnej w ofercie znajduje się informacja z orientacyjnym czasem realizacji wysyłki zamówienia, wyrażona w godzinach/dniach roboczych. Zamówienia na opony oznaczone dostępnością 24h złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 są realizowane w kolejnym dniu roboczym.


Koszt i sposób wysyłki

Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień o minimalnej kwocie 200zł netto. Dla zamówień poniżej 200zł netto, koszt wysyłki wynosi 20zł netto. Opony wysyłamy firmami kurierskimi DPD, GLS oraz FedEx. Przesyłki są doręczane od poniedziałku do piątku. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zastrzeżenia doręczenia doręczenia weekendowego (usługa dostępna dla większych miejscowości). W przypadku zwrotu towaru wystawiamy fakturę na koszt wysyłki (10zł/szt netto). W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki wystawiamy fakturę na koszt wysyłki i zwrotu (20zł/szt netto)


Gwarancja i rękojmia

Opony grupy Michelin oraz Pirelli objęte są gwarancją Producenta, 10 lat - dla opon Michelin i 7 lat - dla opon Pirelli. Pozostałe opony objęte są 5 letnią gwarancją sprzedającego. Rękojmia dla przedsiębiorców wyłączona.
Ostatnio oglądane
Waluta
Język
PolskiEnglish