Rejestracja i zakupy

System zamówien hurt.digito.com.pl obsługiwany jest przez firmę Digito Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gnieźnieńskiej 66 w Bogucinie i przeznaczony jest dla wulkanizacji, salonów oraz serwisów mechaniki pojazdowej.

Zakupy można dokonywać w dowolnym czasie przez cały rok. Zamówienia na produkty oferowane na stronach serwisu można składać za pośrednictwem wyżej wymienionej strony WWW oraz przez faks, telefon lub e-mail. Realizacja zamówienia następuje po potwierdzeniu przez handlowca.


Produkty i ceny

Podane ceny są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i nie podlegają dodatkowym upustom.

W przypadku złożenia zamówienia na towar, którego dostępność widoczna w systemie nie jest aktualna, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o tym fakcie przez handlowca.

Produkty, które prezentowane są na stronie serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Czas realizacji zamówienia

Przy każdej oponie w kolumnie "dostawa" znajduje się informacja z orientacyjnym czasem realizacji zamówienia wyrażona w dniach roboczych. Czas ten może nieznacznie wydłużyć się w okresie zwiększonego zapotrzebowania na opony (sezon wymiany opon).

Koszt wysyłki

1 sztuka - 20zł netto
2 sztuki i więcej - wysyłka gratis

Opony wysyłamy firmami kurierskimi DPD oraz FedEx za pobraniem (płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki). Przesyłki są doręczane od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zastrzeżenia doręczenia na konkretną godzinę, lub doręczenia weekendowego.

Data produkcji opon

Gwarantujemy datę produkcji DOT sprzedawanych opon, nie starszą niż 24 miesiące. W przypadku starszych opon, stosowna informacja o dacie produkcji znajduje się w kolumnie "opis" przy danej oponie.